Złote krawędzie

Złote krawędzie - zdjęcie nagłówkowe

Złocone krawędzie wizytówek
Złocenie stosiku wizytówek

Specjalna folia metalizowana

Barwione brzegi uzyskuje się poprzez pokrycie krawędzi metalizowaną folią. Wydawać by się mogło, że folia do barwienia krawędzi jest taka sama jak do hot-stampingu. Jednak nie zawsze tak jest. Folia do kolorowania brzegów musi mieć bardzo dobre parmetry przyczepności. W inny sposób się ją także nakłada. Folia musi przywierać do brzegów bardzo dokładnie by nie pojawiał się efekt odkruszania jej fragmentów

Kolory

Aktualnie możliwe są tylko kolory złoty, srebrny i miedziany. Najlepsze efekty wizualne są wtedy gdy wizytówki lub karnety są grube - złożone z dwóch lub więcej warstw papieru. Im grubszy produkt wówczas błyszczące kolory są lepiej zauważalne na pojedynczym egzemplarzu wręczanym osobiście.

Złocone krawędzie wizytówek
Złocone krawędzie wizytówek

Nie każdy papier

Nie na wszystkich papierach daje się zastosować. Nie nadaje się do papierów o małej gęstości, szczególnie papierów bawełnianych (Wild, Cotton itp.) Z uwagi na małą gęstość podłoże dla folii nie jest wówczas dobre i może nie "utrzymać" warstwy folii. Szczególnie dlatego, że papier od strony rozciętej krawędzi posiada inne właściwości niż jego powierzchnia.

Produkty z możliwością złocenia krawędzi:

  Wizytówki ekskluzywne kaszerowane

  Wizytówki ekskluzywne kaszerowane

  Wizytówki kaszerowane wielowarstwowe. Grube wykonane z kilku warstw papierów.

  Wizytówki ekskluzywne

  Wizytówki ekskluzywne

  Bogaty wachlarz papierów ozdobnych oraz prawie wszystkie możliwe techniki nadruków i wykończeń. Zindywidualizowane potrzeby, wyszukane gusty, najmodniejsze style.

  Zaproszenia karnety

  Zaproszenia karnety

  Zaproszenia i kartki świąteczne to produkty premium przeznaczone dla bardzo wymagających klientów.

  Vouchery ekskluzywne

  Vouchery ekskluzywne

  Ekskluzywny papier, jakościowy druk i najlepsze metody uszlachetniania to luksusowa alternatywa dla Twojego marketingu lub programu lojalnościowego.

  Metki zawieszki ekskluzywne

  Metki zawieszki ekskluzywne

  Wyjątkowe produkty wymagają wyjątkowego oznaczenia. Na metkach można stosować wszystkie możliwe rodzaje druku i uszlachetnień.